Indiana se narodila 17.11.2017 v chovatelské stanici z Valdštejnských lip, dlouholeté a zkušené chovatelce Markétě Novákové.  Ve vrhu bylo 8 štěňat: 5 holek a 3 kluci, všichni standardní. 

Indiančina máma je Interšampionka, Grand Šampionka, Multi Šampionka, Klubová Šampionka a Klubový vítěz Giulia Elivian z Valdštejnských lip, krásná fenka s moc milou a přátelskou povahou, výstavně vedená a velmi úspěšná. Vrh "I" byla její první štěňátka. 

Indiančin táta je nádherný pes s krásným rodokmenem Interšampion, Multi Šampion a Junior Šampion High-Five Sydeny Kisangani německé chovatelky, rozhodčí a specialistky na plemeno rhodéský ridgeback Karin van Klaveren. 

Indianka je nekonfliktní, fenka s úžasnou povahou, energická, učenlivá, pracovitá a velice empatická. Miluje jakýkoliv trénink, ať obedience nebo všestranný výcvik, nosework, canicross, barvářské disciplíny, je zapálená coursingová závodnice, miluje dlouhé výlety, běhání v lese, ale umí se i hodiny opalovat na sluníčku nebo jinak odpočívat. K ostatním psům je přátelská a hravá, k neznámým lidem zprvu nedůvěřivá, později přátelská, ale vždy bez známek agrese!