Ambitious Litter

On January 8. 2022, 11  beautiful puppies, 6 boys and 5 girls were born to Indiana and Hati.

The birth was like from the textbook, without the need for intervention or medication. The first puppy was born at 9:47 a.m. and the last one at 6:20 p.m.

All puppies have a ridge, no Dermoid Sinus or hernia found. Two boys and one girl have 3 crowns. The whole litter is very balanced: the lightest princess is 400 g and the heaviest boy is 476 g.

Indiana is a fantastic, nurturing mother with non-stop open milk bar :-)


Matka: Indiana Reeva Giulia z Valdštejnských lip

Indianka se narodila v chovatelské stanici z Valdštejnských lip, dlouholeté a zkušené chovatelce Markétě Novákové. Ve vrhu bylo 8 štěňat: 5 holek a 3 kluci, všichni standardní!

Indiančina máma je CIB, Grand a Multi Ch, Club Ch a Klubový vítěz Giulia Elivian z Valdštejnských lip, krásná fenka s moc milou a přátelskou povahou, výstavně vedená a velmi úspěšná. Vrh "I" byla její první štěňátka.

Indiančin táta je nádherný pes s krásným rodokmenem CIB, Multi Ch a Junior Ch High-Five Sydeny Kisangani německé chovatelky, rozhodčí a specialistky na plemeno rhodéský ridgeback Karin van Klaveren.

Indianka je nekonfliktní fenka s úžasnou povahou, energická, učenlivá, pracovitá a velice empatická. Je vedená výstavně, pracovně i sportovně. Aktuální soupis zkoušek a ocenění zde, mimo jiné byla za rok 2020 Nejlepší Výstavní Fenka a Nejlepší Sportovní Fenka zároveň ČKRR!!

Otec: Delightful Delani Godsent Muse "HATI"

Hati se narodil v Lotyššské chovatelské stanici Godsent Muse, chovatelce Natalii Musina, s jedenácti sourozenci, má 4 sestry a 7 bratrů. Všech 12 štěňátek mělo ridge, ve vrhu nebyl žádný Dermoid Sinus. V krvi mu koluje ruská krev po mamince Olivii (Olivia Godsent Jelany Red) a italská po otci Mokim (Amarone Moki Harmakhis Wisdom). Více info o Hatim zde

Je to nádherný pes se silnou kostrou, výbornou horní linií, perfektním úhlením obou párů končetin, hlubokým hrudníkem, krásně modelovanou hlavou s tmavýma očima a velkýma ušima :-) Je držitelem mnoha výstavních ocenění a šampionátů, mimo jiné se umístil na 3. místě na Světové výstavě psů 2021 v Brně, byl vybraný jako nejlepší pes WSRR (BOB na světové speciální výstavy RR) a oceněn známkou Excellent na Světové výstavě psů 2022 v Paříži.

Hati je velmi vyrovnaný, sebevědomý, přesto klidný a naprosto nekonfliktní pes a mj. je i úspěšný canicrossový závodník.Miminka ve věku 7 týdnů objektivem Markéty Novákové