en-Hard Dog Race

15/10/2022

Hard Dog Race, 7,8 km/16 překážek, čas 56:27 a 21. místo💪🏼

Stříbrnice, Staré Město, skiareál Králičák

Náš už 3. HDR závod a zase byl úplně jiný, byl HARD! Nechyběla skvělá atmosféra, protože HDR není jen o tom čase v cíli, není to profi závod. Je to o té trati, o té výzvě, je to o tobě a o tvém psovi - o vás jako teamu. 6 NOHOU 2 SRDCE 1 VÍTĚZTVÍ.

Tentokrát byla trať ve skiareálu, vedla do kopce, přes vodu, lesem do kopce, ještě kopec, pořád ten stejný kopec, ku*va ten kopec snad nemá konec🥵, má konec - už ho vidím!, asi zdechnu - to nebyl vrchol😅 A pak z kopce, hlavně si nerozbít hubu, přes překážky, přes rybník🏊🏻‍♀️, přelézt, podlézt, doběhnout a hlavně SI TO UŽÍT🐾👣😊

Indianka šla do všech překážek bez zaváhání, jako obvykle nebrala ohledy na moji, věku odpovídající, kondici a táhla do kopce, i z kopce😅 Ještě teď se mi třesou kolena, když si na to vzpomenu. Tunelem mě protáhla jak pytel brambor, do rybníka skočila snad ze dvou metrů a podobně z něj i vylítla, v prolízací boudě mi olízala celý obličej, vzorně předbíhala ostatní pejsky a v cíli se tvářila, že by si to oběhla ještě jednou. JE SKVĚLÁ🥰 a čas 56:27 je její práce👏🏼!!!

Vděčím jí nejen za super umístění na 21. místě, ale hlavně za skvělý zážitek, ona je úžasný tahoun, sparing partner a psycholog v jednom. Věřím jí ve všem co dělá a doufám, že i ona důvěřuje mně.

Holčičko moje zrzavá, děkuju ti za všechno❤️
👉A jsme s Indiankou dokonce v after videu🥰 čas 1:42 v rybníce😉