Klubový víkend ČKRR

24.09.2022

Dvoudenní Klubová výstava ČKRR ke 30. výročí založení klubu 

Na oba dny bylo přihlášeno rekordní množství psů, proto posuzovali zároveň 3 rozhodčí a vystavovalo se ve 3 výstavních kruzích, takže to bylo někdy dost náročné, ale jako vždycky jsme potkali spoustu starých i nových známých a výstavu jsme si moc užili. 

Ambitious Aprilia Viva Reeva (posuzovala paní Stanislava Janická, specialistka na plemeno RR a dlouholetá chovatelka!) Velmi Nadějná 1 ze 16! a NEJLEPŠÍ DOROST VÝSTAVY! V neděli posuzovala specialistka na plemeno z Velké Británie Kim Hodge, která dala Reelince známku Velmi Nadějná. 

Indiana Reeva Giulia z Valdštejnských lip (rozhodčí Stáňa Janická) ve třídě pracovní  Výborná 1, CAC.         V sobotu zadala paní Kim Hodge Indiance známk Výborná.

Ambitious Atom Viva Reeva přijel na výstavu jen v sobotu. Paní Janická ho postavila na krásné 4. místo se známkou Velmi Nadějný (ze 14 dorost pejsků). 

Společně pak Atomek a Aprilinka vybojovali ve velké konkurenci 3. místo v soutěži o nejkrásnější pár psů a Aprilia byla TOP 5 v soutěži o nejlepší pohyb !!!!