World Dog Show weekend

02.10.2021

WDS & World Speciality Show of Rhodesian Ridgeback & Club Show

Byly to 3 náročné, ale krásné výstavní dny:

  • 30.09.2021 - World Dog Show posuzovala paní Šárka Štusáková, specialistka na plemeno RR (chovná stanice Anunnaki): Indianka nastupovala do velmi silně obsazené třídy šampionek, získala známku výborná a velmi pěkný posudek
  • 01.10.2021 - World Speciality Show of Rhodesian Ridgeback, posuzovala paní Hanka Pánková, specialistka na plemeno (chovná stanice Qwandoya): Indianka nastupovala do třídy pracovních fen a kromě krásného posudku získala známku Výborná 2🥈, res. CAC !
  • 02.10.2021 - Club Show RR, posuzovala slovenská paní rozhodčí Milada Krchňavá, specialistka na plemeno (chovná stanice Luanda): Indianka opět ve třídě pracovních fenek, opět s krásným posudkem a tentokrát se známkou Výborná 1🥇, CAC🏆.

A aby toho nebylo málo, byly jsme členy vystavované chovatelské skupiny z Valdštejnských lip, která se na speciálce WSRR umístila na 3. místě. Moc gratulujeme chovatelce Markétě Novákové👏🏼 Jsme hrdé na naši psí rodinu😊
Indianka dostala všechny tři dny moc pěkné, precizní posudky🥰 a já děkuji všem třem dámám, váženým rozhodčím, za jejich milý přístup a neúnavné hodnocení. Muselo to být vyčerpávající v tom množství, ale ony to zvládly s grácií a každému posuzovanému pejskovi věnovaly dlouhý čas a naprostou pozornost. Klobouk dolů!